Pamięć RAM A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 2x16Gb AX4U360016G18I-DT60
Zdjęcia 8 |
A-Data AX4U360016G18I-DT60 3200 MHz CL16 3600 MHz CL18 (18-22-22) |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 2x16Gb AX4U360016G18I-DT60
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM Adata XPG Spectrix D60G RGB DDR4 32GB 3600MHz AX4U360016G18I-DT | 599 zł |
Zestaw ADATA XPG Spectrix D60G RGB LED 32 GB (2 x 16 GB), DDR4, 3600 MHz ( | 471 zł |
A-data Ax4u360016g18i-dt60 32gb 2x16gb Ddr4 3600mhz Memory Ram Przezroczys | 441 zł |
Modyfikacje A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 2x16Gb
Ceny na A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 2x16Gb AX4U3200316G16-DT60 | od 405 zł | 2 oferty | ||
A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 2x16Gb AX4U360016G18I-DT60 | od 441 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →