Pamięć RAM A-Data Lancer DDR5 2x16Gb AX5U6000C4016G-DCLABK
Zdjęcia 7 |
A-Data AX5U6000C4016G-DCLABK |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Lancer DDR5 2x16Gb AX5U6000C4016G-DCLABK
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM ADATA XPG Lancer 32GB (2x16GB) 6000MHz | 575 zł |
Pamięć RAM ADATA XPG Lancer 32GB (2x16GB) 6000MHz AX5U6000C4016G-DCLABK | 575 zł |
Pamięć ADATA XPG Lancer, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL40 (AX5U6000C4016G-DCLABK | 613 zł |
Pamięć ADATA XPG Lancer, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL40 (AX5U6000C4016G-DCLAWH | 673 zł |
Modyfikacje A-Data Lancer DDR5 2x16Gb
Ceny na A-Data Lancer DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data Lancer DDR5 2x16Gb AX5U5200C3816G-DCLABK | od 513 zł | 8 oferty | ||
A-Data Lancer DDR5 2x16Gb AX5U5600C3616G-DCLABK | od 525 zł | 1 oferta | ||
A-Data Lancer DDR5 2x16Gb AX5U6000C4016G-DCLABK | od 575 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →