Pamięć RAM A-Data DDR4 1x8Gb AD4U32008G22-SGN
A-Data AD4U32008G22-SGN 2666 MHz CL19 3200 MHz CL22 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data DDR4 1x8Gb AD4U32008G22-SGN
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Pamięć Premier DDR4 3200 DIMM 8GB CL22 Single Tray SAADA4G083200S2 | 68 zł |
ADATA Premier 8GB [1x8GB 3200MHz DDR4 CL22 DIMM] RD-DDR4-ADA-021 | 71 zł |
Pamięć A-DATA DIMM DDR4 8GB 3200MHz SINGLE | 175 zł |
Adata Pamięć Premier DDR4 3200 DIMM 8GB CL22 Single Tray 61741 | 68 zł |
ADATA Pamięć DDR4 ADATA Premier 8GB 3200MHz CL22 U-DIMM | 94 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data DDR4 1x8Gb
Ceny na A-Data DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data DDR4 1x8Gb AD4U26668G19-SGN | od 101 zł | 1 oferta | ||
A-Data DDR4 1x8Gb AD4U32008G22-SGN | od 68 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →