Pamięć RAM A-Data Lancer DDR5 1x16Gb AX5U5600C3616G-CLABK
Zdjęcia 5 | 264 zł Kup! A-data Xpg Lancer Ax5u5600c3616g-clabk 1x16gb Ddr5 5600mhz Ram Przezroczystradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę |
A-Data AX5U5600C3616G-CLABK |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje A-Data Lancer DDR5 1x16Gb
Ceny na A-Data Lancer DDR5 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data Lancer DDR5 1x16Gb AX5U5200C3816G-CLABK | od 228 zł | 10 oferty | ||
A-Data Lancer DDR5 1x16Gb AX5U5600C3616G-CLABK | od 264 zł | 1 oferta | ||
A-Data Lancer DDR5 1x16Gb AX5U6000C4016G-CLABK | od 346 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →