Pamięć RAM A-Data XPG Gammix D10 DDR4 2x8Gb AX4U36008G18I-DB10
Wideo 2Zdjęcia 7 |
A-Data AX4U36008G18I-DB10 3200 MHz CL16 3600 MHz CL18 (18-22-22) |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG Gammix D10 DDR4 2x8Gb AX4U36008G18I-DB10
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Pamięć XPG GAMMIX D10 DDR4 3600 DIMM 16GB (2x8) 18-22-22 SAADA4G1636 | 203 zł |
ADATA XPG Gammix D10 16GB [2x8GB 3600MHz DDR4 CL18 DIMM] RD-DDR4-ADA-014 | 203 zł |
Pamięć RAM ADATA XPG Gammix D10 16GB 3600MHz | 175 zł |
Pamięć ADATA DIMM DDR4 16GB 3600MHz 18CL DUAL | 220 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data XPG Gammix D10 DDR4 2x8Gb
Ceny na A-Data XPG Gammix D10 DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG Gammix D10 DDR4 2x8Gb AX4U320038G16A-DB10 | od 178 zł | 13 oferty | ||
A-Data XPG Gammix D10 DDR4 2x8Gb AX4U36008G18I-DB10 | od 175 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →