Pamięć RAM A-Data XPG Gammix D35 DDR4 2x8Gb AX4U32008G16A-DTBKD35
Zdjęcia 5 |
A-Data AX4U32008G16A-DTBKD35 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG Gammix D35 DDR4 2x8Gb AX4U32008G16A-DTBKD35
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Pamięć XPG GAMMIX D35 DDR4 3200 DIMM 16GB (2x8) czarna SAADA4G163200 | 195 zł |
ADATA XPG Gammix D35 16GB [2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-ADA-028 | 204 zł |
Pamięć RAM ADATA XPG Gammix D35 16GB 3200MHz | 204 zł |
Adata Pamięć XPG GAMMIX D35 DDR4 3200 DIMM 16GB (2x8) czarna 112232 | 195 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →