Pamięć RAM A-Data Notebook Premier DDR4 1x32Gb AD4S320032G22-SGN
A-Data AD4S320032G22-SGN |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Notebook Premier DDR4 1x32Gb AD4S320032G22-SGN
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ADATA 32GB [1x32GB 3200MHz DDR4 CL22 SODIMM] RD-DDR4SO-ADA-032 | 333 zł |
Pamięć DDR4 ADATA Premier 32GB 3200MHz CL22 SO-DIMM | 362 zł |
Pamięć do laptopa ADATA Premier, SODIMM, DDR4, 32 GB, 3200 MHz, CL22 (AD4S | 324 zł |
Adata 32Gb [1X32Gb 3200Mhz Ddr4 Cl22 Sodimm] | 375 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! adata Pamięć Premier DDR4 3200 SODIM 32GB CL22 ST - | 360 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →