Pamięć RAM A-Data U-DIMM DDR5 1x8Gb AD5U48008G-S
Zdjęcia 4 |
A-Data AD5U48008G-S |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data U-DIMM DDR5 1x8Gb AD5U48008G-S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Premier 8GB [1x8GB 4800MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-ADA-007 | 569 zł |
Pamięć ADATA DDR5, 8 GB, 4800MHz, CL40 (AD5U48008G-S) | 265 zł |
Adata Ad5u48008g-s 1x8gb Ddr5 4800mhz Ram Czarny | 273 zł |
Polecamy