Смартфон Motorola Moto G200 5G 256 ГБ
Відео 22Фото 11 | Товар застарів Основний дисплей: дисплей ("): 6.8; роздільна здатність екрану: 2460х1080; Співвідношення дисплей/корпус (%): 87; ОС: Android 11.0; Модель процесора: Snapdragon 888+ 5G; Процесор (ГГц): 2.99; Графічний процесор: Adreno 660; ОЗП (ГБ): 8; Пам'ять (ГБ): 256; Слот для карт пам’яті: немає в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіМобільні телефони Motorola →
від 1 200 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 1 353 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 1 628 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100 Ultra, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 1 765 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100 Ultra, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 937 zł
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 173 г, ультратонкий
від 996 zł
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 173 г, ультратонкий
від 963 zł
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 173 г, ультратонкий
від 1 434 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г
від 946 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 163 г, ультратонкий
від 1 102 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1200, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 203 г
від 1 700 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1200, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 203 г
від 1 521 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 218 г
від 1 199 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4520 мАгод, 196 г
від 2 300 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 218 г
від 1 452 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г
Motorola Moto G200 5G 256 ГБ
128 ГБ
256 ГБ
Екран:6.8 ", 2460х1080, 395 ppi, 144 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 888+ 5G
Камера:3 модулі, 108 МП, + 13 МП
Відео:4K
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:202 г
Навушники можуть бути відсутні в комплектації для різних країн.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Motorola G (середні)Порівняти в таблиці →
від 889 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 177 г
від 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 167 г
від 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 623 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 197 г
від 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 659 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 633 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 507 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 699 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 930, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 177 г
від 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 899 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 559 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 579 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 517 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 499 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 181 г
Відеоогляди
Motorola Moto G200 5G Review | Power-Packed Camera Superstar!
15 грудня 202195 995 переглядів
Motorola Moto G200 5G | Unboxing & Full Tour
8 грудня 2021149 835 переглядів
Motorola Moto G200 5G unboxing
10 грудня 20215 278 переглядів
Motorola Moto G200 5G Unboxing (Cheapest Snapdragon 888+ Phone)
14 грудня 202113 714 переглядів
moto g200 5G. 200 proc. wydajności
30 грудня 202116 742 перегляда
Motorola Moto G200 Sample Night Video 4k@60FPS
30 січня 2022138 переглядів
Motorola G200 5G | Najlepszy średniak ze Snapem 888+ i 144Hz | Recenzja 2022
26 лютого 20223 056 переглядів
MOTOROLA Moto g200 5G RECENZJA
15 травня 20224 566 переглядів
Motorola Moto G200 - nowy wymiar szybkości
5 січня 20224 931 перегляд
Motorola Moto G200 Recenzja - nie wszystko Snapdragon 888+ co się świeci
3 січня 202219 764 перегляда
Motorola Moto G200 5G - wideorecenzja mGSM.pl
16 січня 20229 448 переглядів
Najlepszy telefon za 2000 zł? Recenzja Motorola Moto G200
15 січня 202224 404 перегляда
Czy Motorola Moto g200 5G jest HOT? Recenzja po miesiącu Videotesty.pl
3 лютого 20228 847 переглядів
Motorola Moto G200 unboxing i zapowiedź testów
9 грудня 20212 730 переглядів
Motorola Moto G200 - RECENZJA - Czyli ZŁUDZENIE OPTYCZNE - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
22 грудня 202135 558 переглядів
MOTOROLA Moto g200 5G vs XIAOMI 11T Pro ❗❗❗ | SPEED TEST | Snapdragon 888+ vs Snapdragon 888
14 березня 202211 655 переглядів
Motorola Moto G200 5G VS Motorola Moto G100 | COMPARISON
17 лютого 2022120 переглядів
Motorola Moto G200 - Full Phone Review - Price - Specs. موتورولا جي 200 - مواصفات - سعر - مميزات
2 липня 2023238 переглядів
Motorola Moto G71 5G Vs Motorola Moto G200 5G| Comparison
10 грудня 2021302 перегляда
Motorola Moto G200 5G Unboxing #shorts
14 грудня 2021504 перегляда
MOTOROLA MOTO G200 5G VS MOTOROLA EDGE X30 5G l Phones Comparison l Specifications #SHORTS
10 грудня 2021122 перегляда
Motorola Moto G200 5G vs Samsung Galaxy A52s 5G Comparison #shorts
24 листопада 2021367 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана