Smartfon Motorola Moto G200 5G 256 GB
Wideo 22Zdjęcia 11 | Produkt jest niedostępny Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.8; rozdzielczość ekranu: 2460х1080; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 87; ОС: Android 11.0; Model procesora: Snapdragon 888+ 5G; Procesor (GHz): 2.99; GPU: Adreno 660; Pamięć RAM (GB): 8; Pamięć (GB): 256; Slot na karty pamięci: brak dodaj do listymoje listy |
Polecane produktyTelefony komórkowe Motorola →
od 1 200 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 1 353 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 1 628 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8100 Ultra, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 1 765 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8100 Ultra, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 936 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 173 g, super cienki
od 1 068 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 163 g, super cienki
od 994 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 173 g, super cienki
od 962 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 173 g, super cienki
od 946 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 163 g, super cienki
od 1 465 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 204 g
od 1 215 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1200, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 203 g
od 1 549 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 218 g
od 1 199 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4520 mAh, 196 g
od 1 451 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 204 g
od 2 699 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1200, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 203 g
Motorola Moto G200 5G 256 GB
128 GB
256 GB
Wyświetlacz:6.8 ", 2460х1080, 395 ppi, 144 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 888+ 5G
Aparat:3 moduły, 108 MP, + 13 MP
Wideo:4K
Akumulator:5000 mAh
Waga:202 g
Słuchawki mogą być niedostępne w zależności od kraju.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Motorola G (średnie)Porównaj w tabeli →
od 847 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 993 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 167 g
od 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 433 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 629 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 197 g
od 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 659 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 599 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 540 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 699 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 930, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 417 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 680 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 599 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 899 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 599 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 574 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 499 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 580 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
Wideo recenzje
Motorola Moto G200 5G Review | Power-Packed Camera Superstar!
15 grudnia 202195 995 przegląd
Motorola Moto G200 5G | Unboxing & Full Tour
8 grudnia 2021149 835 przegląd
Motorola Moto G200 5G unboxing
10 grudnia 20215 278 przegląd
Motorola Moto G200 5G Unboxing (Cheapest Snapdragon 888+ Phone)
14 grudnia 202113 714 przegląd
moto g200 5G. 200 proc. wydajności
30 grudnia 202116 742 przegląd
Motorola Moto G200 Sample Night Video 4k@60FPS
30 stycznia 2022138 przegląd
Motorola G200 5G | Najlepszy średniak ze Snapem 888+ i 144Hz | Recenzja 2022
26 lutego 20223 056 przegląd
MOTOROLA Moto g200 5G RECENZJA
15 maja 20224 566 przegląd
Motorola Moto G200 - nowy wymiar szybkości
5 stycznia 20224 931 przegląd
Motorola Moto G200 Recenzja - nie wszystko Snapdragon 888+ co się świeci
3 stycznia 202219 764 przegląd
Motorola Moto G200 5G - wideorecenzja mGSM.pl
16 stycznia 20229 448 przegląd
Najlepszy telefon za 2000 zł? Recenzja Motorola Moto G200
15 stycznia 202224 404 przegląd
Czy Motorola Moto g200 5G jest HOT? Recenzja po miesiącu Videotesty.pl
3 lutego 20228 847 przegląd
Motorola Moto G200 unboxing i zapowiedź testów
9 grudnia 20212 730 przegląd
Motorola Moto G200 - RECENZJA - Czyli ZŁUDZENIE OPTYCZNE - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
22 grudnia 202135 558 przegląd
MOTOROLA Moto g200 5G vs XIAOMI 11T Pro ❗❗❗ | SPEED TEST | Snapdragon 888+ vs Snapdragon 888
14 marca 202211 655 przegląd
Motorola Moto G200 5G VS Motorola Moto G100 | COMPARISON
17 lutego 2022120 przegląd
Motorola Moto G200 - Full Phone Review - Price - Specs. موتورولا جي 200 - مواصفات - سعر - مميزات
2 lipca 2023235 przegląd
Motorola Moto G71 5G Vs Motorola Moto G200 5G| Comparison
10 grudnia 2021302 przegląd
Motorola Moto G200 5G Unboxing #shorts
14 grudnia 2021504 przegląd
MOTOROLA MOTO G200 5G VS MOTOROLA EDGE X30 5G l Phones Comparison l Specifications #SHORTS
10 grudnia 2021122 przegląd
Motorola Moto G200 5G vs Samsung Galaxy A52s 5G Comparison #shorts
24 listopada 2021367 przegląd