Процесор Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 OEM (CM8070804497015)
Відео 24 |
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 OEM
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Core i5 11400 / 2.6 GHz processor - OEM Procesor - 6 rdzeni - 2.6 GH | 537 zł |
Intel Core i5-11400 procesor 2,6 GHz 12 MB Smart Cache CM8070804497015 | 583 zł |
Taca procesora/rdzenia Intel i5-11400 2,60 GHz LGA1200 | 602 zł |
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i5 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 BOX | від 481 zł | 20 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 OEM | від 537 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F BOX | від 419 zł | 24 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F OEM | від 449 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400T OEM | від 536 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 BOX | від 579 zł | 9 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 OEM | від 579 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 BOX | від 639 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 OEM | від 639 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K BOX | від 886 zł | 9 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF BOX | від 647 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF OEM | від 566 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K OEM | від 704 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →