Процесор Intel Core i9 Comet Lake i9-10900 BOX
Відео 23Фото 2 |
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900 BOX |
|
Turbo Boost 2.0 (один / всі ядра), 5.0 / 4.5 ГГц. Thermal Velocity Boost (один / всі ядра), 5.2 / 4.6 ГГц.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i9 Comet Lake i9-10900 BOX
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Core i9-10900T ES QTB0 10Cores 35W 1.5GHz LGA1200 Support H410 B460 | 616 zł |
Procesor INTEL Core i9-10900 BX8070110900 | 1 920 zł |
Intel Core i9-10900T ES 10C QTB0 LGA1200 35W 1.5GHz Support H410 B460 Z490 | 620 zł |
CPU Processor Intel Core I9 10900 LGA 1200 Lga1200 Without Gpu Integrated | 2 334 zł |
CPU Processor Intel Core I9 10900 LGA 1200 LGA1200 Without Gpu Integrated | 2 351 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Core i9 Comet Lake
Ціни на Intel Core i9 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Comet Lake i9-10850K BOX | від 1 980 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900 BOX | від 589 zł | 11 пропозицій | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900F BOX | від 1 136 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900F OEM | від 1 132 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900K BOX | від 1 796 zł | 5 пропозицій | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF BOX | від 1 236 zł | 9 пропозицій | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF OEM | від 2 272 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900K OEM | від 1 995 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →