Procesor Intel Core i9 Comet Lake i9-10900 BOX
Wideo 23Zdjęcia 2 |
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900 BOX |
|
Turbo Boost 2.0 (pojedynczy / wszystkie rdzenie), 5,0 / 4,5 GHz. Thermal Velocity Boost (pojedynczy / wszystkie rdzenie), 5,2 / 4,6 GHz.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i9 Comet Lake i9-10900 BOX
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i9-10900T ES QTB0 10Cores 35W 1.5GHz LGA1200 Support H410 B460 | 616 zł |
Procesor INTEL Core i9-10900 BX8070110900 | 1 920 zł |
Intel Core i9-10900T ES 10C QTB0 LGA1200 35W 1.5GHz Support H410 B460 Z490 | 620 zł |
CPU Processor Intel Core I9 10900 LGA 1200 Lga1200 Without Gpu Integrated | 2 334 zł |
CPU Processor Intel Core I9 10900 LGA 1200 LGA1200 Without Gpu Integrated | 2 351 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i9 Comet Lake
Ceny na Intel Core i9 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Comet Lake i9-10850K BOX | od 1 980 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900 BOX | od 589 zł | 11 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900F BOX | od 1 136 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900F OEM | od 1 027 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900K BOX | od 1 796 zł | 5 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF BOX | od 1 236 zł | 9 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF OEM | od 2 272 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900K OEM | od 1 816 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →