Процесор Intel Core i9 Comet Lake i9-10900F BOX
Відео 23Фото 2 |
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900F BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i9 Comet Lake i9-10900F BOX
Intel Core i9-10900F Desktop Processor - 10 cores and 20 threads BX8070110 | 2 000 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! intel PROCESOR CORE i9-10900F 520GHz FC-LGA14A - PAC | 1 294 zł |
Intel Core I9-10900f 5.2ghz Cpu Szary BX8070110900F | 2 083 zł |
NEW Intel Core i9-10900F 10-Core 2.80GHz LGA1200 Desktop Processor CPU SRH | 1 136 zł |
Даєш HEDT-процесори в маси!
В Intel довгий час удавали, що для масового ринку не потрібно більше чотирьох ядер. Мовляв, більше — це вже рівень «ПРО» для всяких там рендерів. Потім на сцену вийшла AMD і почала стріляти недорогими 6-, а потім і 8-ядерними чипами. І що ми бачимо тепер? Навесні 2020 року Intel випускає 20-поточний флагман Core i9 з максимальною тактовою частотою 5.2 ГГц, який через півроку можна придбати за вельми скромні 500 доларів. На тлі звичних цінників Core i9 і шалено дорогих відеокарт, якими NVIDIA засіяла все навколо, така цінова політика лише порадує ентузіастів.
Привіт з минулого
Як і всі інші чипи сімейства Comet Lake, Intel Core i9-10900 побудований на мікроархітектурі Skylake і виконаний по 14-нм техпроцесу. І саме це його ахіллесова п'ята. Річ у тім, що з Core i3 і Core i5 у «синіх» залишається простір для маневру: можна додати ядра, підвищити частоти, розблокувати множник або прикрутити Hyper-threading. Але чим вище забираєшся, тим ближче стеля. Це було видно ще в Core i9-9900, який бувши процесором для ентузіастів, все одно не дуже товаришував з розгоном.
Процесор для ентузіастів, який не любить розгін
Через рік не помічати слона в кімнаті ще складніше. У простої Core i9-10900 з'їдає близько 55 Вт, при помірному навантаженні ця цифра може піднятися до 280 Вт і навіть вище, якщо ви вирішите вичавити понад 5 ГГц по всіх ядрах. Тому, щоб замаскувати свою гарячу і ненажерливу натуру, процесор буде суттєво скидати частоти деяких ядер. Як бачите, жарти про розумні батареї від Intel і перший процесор, зібраний у пеклі, не такі вже й жарти. Не дивно, що попитом користуються моделі з індексом F і заблокованим множником, для яких не обов'язково збирати цілу лабораторію з зовнішнім живленням і охолодженням за допомогою рідкого азоту. Досить буде якісного баштового кулера. Якщо вас влаштовує такий варіант, то за суму близько $500 ви отримаєте серйозного конкурента для Ryzen 9 3900X, для якого будь-які складні обчислювальні задачі — як насіння.
Модификації Intel Core i9 Comet Lake
Ціни на Intel Core i9 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Comet Lake i9-10850K BOX | від 1 980 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900 BOX | від 589 zł | 11 пропозицій | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900F BOX | від 1 136 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900F OEM | від 1 132 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900K BOX | від 1 796 zł | 5 пропозицій | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF BOX | від 1 236 zł | 8 пропозицій | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF OEM | від 2 272 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900K OEM | від 1 995 zł | 1 пропозиція |