Процесор Intel Xeon E Rocket Lake E-2378 OEM (CM8070804495612)
Відео 1Фото 2 |
Intel Xeon E Rocket Lake E-2378 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon E Rocket Lake E-2378 OEM
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Procesor serwerowy Intel Xeon E-2378, 2.6 GHz, 16 MB, OEM (CM8070804495612 | 2 130 zł |
Intel Procesor Intel XEON E-2378 (8C/16T) 2,6GHz (4,8GHz Turbo) Socket LGA | 2 180 zł |
Intel Xeon E-2378 procesor 2,6 GHz 16 MB Smart Cache CM8070804495612 | 2 266 zł |
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon E Rocket Lake
Ціни на Intel Xeon E Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E Rocket Lake E-2314 OEM | від 1 062 zł | 5 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2324G BOX | від 1 399 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2324G OEM | від 1 330 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2334 OEM | від 1 641 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2336 OEM | від 1 851 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2356G OEM | від 2 031 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2374G OEM | від 2 206 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2378 OEM | від 2 130 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2378G OEM | від 3 138 zł | 5 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2386G OEM | від 2 675 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2388G OEM | від 2 962 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →