Процесор Intel Xeon E Rocket Lake E-2356G OEM (CM8070804495016)
Відео 1Фото 2 |
Intel Xeon E Rocket Lake E-2356G OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon E Rocket Lake
Ціни на Intel Xeon E Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E Rocket Lake E-2314 OEM | від 982 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2324G BOX | від 1 346 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2324G OEM | від 1 222 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2334 OEM | від 1 641 zł | 5 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2336 OEM | від 1 650 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2356G OEM | від 1 810 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2374G OEM | від 1 877 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2378 OEM | від 2 098 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2378G OEM | від 3 030 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2386G OEM | від 2 495 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2388G OEM | від 2 962 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →