Процесор Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF BOX
Відео 23Фото 2 |
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF BOX |
|
Turbo Boost 2.0 (один / всі ядра), 5.1 / 4.8 ГГц. Thermal Velocity Boost (один / всі ядра), 5.3 / 4.9 ГГц.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF BOX
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Core i9-10900KF Comet Lake Procesor - 10 rdzeni - 3.7 GHz - Intel LG | 1 237 zł |
Procesor Intel Core i9-10900KF, 3.7 GHz, 20 MB, BOX (BX8070110900KF) | 1 239 zł |
Intel Core i9-10900KF procesor 3,7 GHz 20 MB Smart BX8070110900KF | 1 392 zł |
Procesor Intel Core i9-10900KF (20MB, 10x 5.3GHz) BX8070110900KF | 1 263 zł |
Procesor Core i9-10900 KF BOX 3,7GHz, LGA1200 | 1 340 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Intel Core i9 Comet Lake
Ціни на Intel Core i9 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Comet Lake i9-10850K BOX | від 1 980 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900 BOX | від 589 zł | 11 пропозицій | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900F BOX | від 1 136 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900F OEM | від 1 027 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900K BOX | від 1 796 zł | 5 пропозицій | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF BOX | від 1 236 zł | 9 пропозицій | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF OEM | від 2 272 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900K OEM | від 1 816 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →