Procesor Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF BOX
Wideo 23Zdjęcia 2 |
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF BOX |
|
Turbo Boost 2.0 (pojedynczy / wszystkie rdzenie), 5,1 / 4,8 GHz. Thermal Velocity Boost (pojedynczy / wszystkie rdzenie), 5,3 / 4,9 GHz.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF BOX
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i9-10900KF Comet Lake Procesor - 10 rdzeni - 3.7 GHz - Intel LG | 1 237 zł |
Procesor Intel Core i9-10900KF, 3.7 GHz, 20 MB, BOX (BX8070110900KF) | 1 239 zł |
Intel Core i9-10900KF procesor 3,7 GHz 20 MB Smart BX8070110900KF | 1 392 zł |
Procesor Intel Core i9-10900KF (20MB, 10x 5.3GHz) BX8070110900KF | 1 263 zł |
Procesor Core i9-10900 KF BOX 3,7GHz, LGA1200 | 1 340 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i9 Comet Lake
Ceny na Intel Core i9 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Comet Lake i9-10850K BOX | od 1 980 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900 BOX | od 589 zł | 11 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900F BOX | od 1 136 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900F OEM | od 1 027 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900K BOX | od 1 796 zł | 5 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF BOX | od 1 236 zł | 9 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF OEM | od 2 272 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900K OEM | od 1 816 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →