Procesor Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF OEM (CM8070104282846)
Wideo 23Zdjęcia 2 |
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF OEM |
|
Turbo Boost 2.0 (pojedynczy / wszystkie rdzenie), 5,1 / 4,8 GHz. Thermal Velocity Boost (pojedynczy / wszystkie rdzenie), 5,3 / 4,9 GHz.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i9 Comet Lake
Ceny na Intel Core i9 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Comet Lake i9-10850K BOX | od 1 980 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900 BOX | od 589 zł | 11 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900F BOX | od 1 136 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900F OEM | od 1 132 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900K BOX | od 1 796 zł | 5 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF BOX | od 1 236 zł | 7 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF OEM | od 2 272 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900K OEM | od 1 995 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →