Процесор Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 BOX
Відео 24 |
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 BOX
Усі ціни 20 →Intel Core i5-11400 Rocket Lake Procesor - 6 rdzeni - 2.6 GHz - Intel LGA1 | 530 zł |
Intel Procesor Core i5-11400 BOX 2,6GHz, LGA1200 CPINLZ511400000 | 488 zł |
Procesor INTEL Core i5-11400 | 481 zł |
Intel Core i5-11400 PR-IN12I9-INT-022 | 709 zł |
INTEL Core i5-11400 BOX 2,6GHz, LGA1200 BX8070811400 | 522 zł |
Для ігор і роботи
Intel Core i5-11400 — шість фізичних ядер і дванадцять віртуальних потоків, завдяки яким цей процесор підходить для професійного відеомонтажу і 3D-моделювання. А прогресивна архітектура Cypress Cove, яка майже на 20% перевершує Skylake, відмінно демонструє себе навіть у найвимогливіших іграх.
Пусковий механізм
Де-юре Core i5- 1400 споживає всього 65 Ватів електрики та виділяє приблизно стільки ж тепла. Але де-факто технологія Turbo Boost автоматично підвищує частоту на півхвилини, що призводить до стрибка TDP до 150 Вт. Тому мініатюрний боксовий кулер — це виключно тимчасове рішення до покупки вежі або краще водянки.
Підвищений апетит
Нова ж технологія необмеженого за часом авторозгону Velocity Boost дає змогу перетворити Core i5-11400 в постійний 150-ватник. Але це висуває високі вимоги ще й до материнської плати, а саме до кількості і якості фаз живлення. Обов'язкова наявність радіаторів на VRM. Базовим чипсетом H510 тут явно не обійтися, потрібен середньорівневий B560.
Відеокарта в додачу
Є у Core i5-11400 і вбудований графічний прискорювач UHD 730 на архітектурі Intel Xe. На відміну від більше потужних ноутбучних аналогів, у настільної графіки Intel Xe всього 32 кластери, через що вона програє конкуруючій Radeon Vega. Зате підтримує апаратне відтворення новітнього відеокодека AV1.
Модификації Intel Core i5 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i5 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 BOX | від 481 zł | 21 пропозиція | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 OEM | від 583 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F BOX | від 419 zł | 26 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F OEM | від 449 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400T OEM | від 536 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 BOX | від 579 zł | 9 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 OEM | від 579 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 BOX | від 639 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 OEM | від 639 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K BOX | від 886 zł | 9 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF BOX | від 647 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF OEM | від 545 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K OEM | від 704 zł | 2 пропозиції |