Процесор Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400T OEM (CM8070804497106)
Відео 24 |
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400T OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i5 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 BOX | від 481 zł | 20 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 OEM | від 583 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F BOX | від 419 zł | 24 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F OEM | від 449 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400T OEM | від 536 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 BOX | від 579 zł | 9 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 OEM | від 579 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 BOX | від 639 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 OEM | від 639 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K BOX | від 964 zł | 8 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF BOX | від 647 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF OEM | від 545 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K OEM | від 704 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо