Процесор Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF BOX
Відео 24 |
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF BOX
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Core i5-11600KF 6-rdzeniowy procesor biurkowy do 49 GHz odblokowany | 1 171 zł |
Procesor Intel Core i5-11600KF, 3.9 GHz, 12 MB, BOX (BX8070811600KF) | 647 zł |
Intel Core i5-11600KF procesor 3,9 GHz 12 MB Smart BX8070811600KF | 1 319 zł |
Procesor Intel Core I5-11600Kf (12M Cache, Up To 4.90 Ghz) | 735 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! intel Procesor Core i5-11600 KF BOX 3,9GHz, LGA1200 | 681 zł |
Intel I5-11600kf 4.90ghz Cpu Biały BX8070811600KF | 857 zł |
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i5 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 BOX | від 481 zł | 20 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 OEM | від 583 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F BOX | від 419 zł | 25 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F OEM | від 449 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400T OEM | від 536 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 BOX | від 579 zł | 9 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 OEM | від 579 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 BOX | від 639 zł | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 OEM | від 639 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K BOX | від 886 zł | 9 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF BOX | від 647 zł | 7 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF OEM | від 545 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K OEM | від 704 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →