Блок живлення Chieftec PowerPlay Gold GPU-650FC
Фото 10 |
Chieftec PowerPlay Gold GPU-650FC |
|
Висока потужність лінії +12 В. Сертифікат 80 PLUS Gold. Модульна конструкція. Довгі проводи. Полупассивное охолодження.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec PowerPlay Gold GPU-650FC
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CHIEFTEC PowerPlay 650 W ATX 12 V 80 PLUS GPU-650FC | 659 zł |
Zasilacz CHIEFTEC GPU-650FC 650W Gold | 475 zł |
Chieftec ZASILACZ CHIEFTEC PowerPlay Platinum GPU-650FC 650W | 518 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Chieftec PowerPlay Gold
Ціни на Chieftec PowerPlay Gold |
---|---|---|---|---|
Chieftec PowerPlay Gold GPU-550FC | від 447 zł | 10 пропозицій | ||
Chieftec PowerPlay Gold GPU-650FC | від 475 zł | 10 пропозицій | ||
Chieftec PowerPlay Gold GPU-750FC | від 503 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →