Zasilacz Chieftec PowerPlay Gold GPU-650FC
Zdjęcia 10 |
Chieftec PowerPlay Gold GPU-650FC |
|
Linia wysokiego napięcia + 12 V. Certyfikat 80 PLUS Gold. Modułowa konstrukcja. Długie przewody. Chłodzenie półpasywne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chieftec PowerPlay Gold GPU-650FC
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CHIEFTEC PowerPlay 650 W ATX 12 V 80 PLUS GPU-650FC | 659 zł |
Zasilacz CHIEFTEC GPU-650FC 650W Gold | 475 zł |
Chieftec ZASILACZ CHIEFTEC PowerPlay Platinum GPU-650FC 650W | 518 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Chieftec PowerPlay Gold
Ceny na Chieftec PowerPlay Gold |
---|---|---|---|---|
Chieftec PowerPlay Gold GPU-550FC | od 447 zł | 10 oferty | ||
Chieftec PowerPlay Gold GPU-650FC | od 475 zł | 10 oferty | ||
Chieftec PowerPlay Gold GPU-750FC | od 503 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →