Блок живлення Chieftec iARENA GPA GPA-500S8
Фото 4 |
Chieftec iARENA GPA GPA-500S8 |
|
Надійний та недорогий брендовий блок живлення середньої потужності (500 Вт) з активним коректором коефіцієнта потужності та помірною енергоефективністю. Є однією з наймолодших моделей сімейства Chieftec iARENA зразка 2021 року. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для живлення багатофункціональних домашніх персональних комп'ютерів та недорогих геймерських систем.
Може стати надійним джерелом енергії робочих станцій станції початкового рівня. Відповідає стандарту АТХ 12V v2.3, сумісний із будь-якими споживчими моделями материнських плат. Для безпечної експлуатації оснащений багаторівневою системою захисту (в т.ч. OVP, OPP, SCP, UVP, SIP). Апаратна платформа блоку живлення Chieftec iARENA GPA GPA-500S8 заснована на традиційній схемотехніці. По лінії +12В пристрій здатний віддавати струм до 38А, що становить 88% заявленої паспортної потужності.
Якісна елементна база гарантує хорошу стабілізацію всіх ліній та гідний рівень ККД (80%). За охолодження блоку відповідає порівняно тихий 120 мм вентилятор із довговічним підшипником та системою автоматичного керування. Кабельні лінії не мають обплетення і складаються з дротів AWG18. Крім стандартних ліній ATX 24-pin (20+4) та EPS/ATX12V 8-pin (4+4), передбачена лінія з роз'ємом PCI-E 8-pin (6+2) для живлення ігрової відеокарти, лінія з трьома роз'ємами SATA та кабель з 2хMOLEX (4-pin) + Floppy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec iARENA GPA GPA-500S8
Chieftec GPA-500S8 PC zasilacz 500 W | 268 zł |
OBUDOWA ZASILACZA ATX 500W GPA-500S8 CHIEFTEC | 211 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Chieftec zasilacz GPA-500S8, 500W, bulk - PACZKOMAT, P | 210 zł |
Chieftec iArena 500W 80 Plus GPA-500S8 | 155 zł |
OBUDOWA ZASILACZA ATX 500W GPA-500S8 CHIEFTEC | 196 zł |
Економія електроенергії
Chieftec iARENA GPA-500S8 — це оновлена версія блока живлення GPA-500S. Головним нововведенням став збільшений до 80 відсотків ККД, тепер відповідає стандарту 80 PLUS (не плутати з 80 PLUS Bronze). Простіше кажучи, тепер менше електрики витрачається даремно. Стару і нову модель легко відрізнити за кольором етикетки: замість жовтої тепер використовується чорна.
Без зайвого шуму
З сумарних 500 Вт Chieftec iARENA GPA-500S8 по лінії +12 В видає 396 Вт. При цьому лінія розділена на два віртуальних каналу: до 24 А на процесор і материнську плату та до 21 А на відеокарту (але не більше 33 А одночасно). У просте ПК вентилятор практично не чути, а під навантаженням до 350 Вт рівень шуму можна охарактеризувати як середній.
Могутній, але не всесильний
У підсумку, потужності Chieftec iARENA GPA-500S8 вистачить для живлення ігрового ПК навіть з розігнаним процесором Core i7 або Ryzen 7 і будь однієї відеокартою, за винятком хіба що самої енергоненажерливої Radeon RX Vega 64. Але з урахуванням наявності лише одного 8-контактного конектор живлення відеокарт може знадобитися перехідник з Molex. А ось для процесорів Core i9 і Threadripper цей БЖ краще не використовувати. Через один 4-контактний роз'єм ці процесори можуть харчуватися, але велика ймовірність оплавлення дротів (безпечніше підключати через 4+4-pin). До того ж, процесорний кабель відносно короткий (38 см), тому iARENA GPA-500S8 краще підходить для корпусів з верхнім розташуванням БЖ, ніж з нижнім.
Модификації Chieftec iARENA GPA
Ціни на Chieftec iARENA GPA |
---|---|---|---|---|
Chieftec iARENA GPA GPA-500S8 | від 155 zł | 5 пропозицій | ||
Chieftec iARENA GPA GPA-600S | від 353 zł | 1 пропозиція | ||
Chieftec iARENA GPA GPA-650S | від 258 zł | 1 пропозиція |