Шліфувальна машина Bosch PSS 200 AC 0603340120
Фото 6 |
Bosch PSS 200 AC 0603340120 200 Вт250 Вт регулятор обертів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch PSS 200 AC 0603340120
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional Pss 200 A Orbital Sander Posrebrzany 603340000 | 297 zł |
Szlifierka Oscylacyjna Pss 200AC Bosch Walizka | 279 zł |
Szlifierka oscylacyjna Bosch PSS 200 AC 200 W 0.603.340.120 | 365 zł |
Szlifierka oscylacyjna przewodowa Bosch PSS200AC 93 x 182 mm 200W | 239 zł |
Bosch Professional Pss 200 Ac Orbital Sander Posrebrzany 603340100 | 278 zł |
Модификації Bosch PSS 200 AC 0603340120
Ціни на Bosch PSS 200 AC 0603340120 |
---|---|---|---|---|
Bosch PSS 200 AC 0603340120 | від 239 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch PSS 250 AE 0603340220 | від 379 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →