Пряма шліфмашина Bosch GGS 28 LCE Professional 0601221100
Фото 4 |
Bosch GGS 28 LCE Professional 0601221100 без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Модель GGS 28 C без налаштування числа обертів, а в моделі GGS 28 CE є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GGS 28 LCE Professional 0601221100
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional szlifierka prosta GGS-28 LCE tuleja zaciskowa 6 mm 2 kl | 1 165 zł |
Szlifierka prosta BOSCH B0601221100 | 1 318 zł |
Szlifierka prosta GGS 28 LCE 650W BOSCH | 1 305 zł |
Модификації Bosch GGS 28 LCE Professional 0601221100
Ціни на Bosch GGS 28 LCE Professional 0601221100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GGS 28 LC Professional 0601221000 | від 1 208 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch GGS 28 LCE Professional 0601221100 | від 1 165 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →