SSD Transcend MTE250H TS1TMTE250H 1 TB
Zdjęcia 4 |
Transcend TS1TMTE250H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend MTE250H TS1TMTE250H 1 TB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend MTE250H - SSD - 1 TB - wewnętrzny - M2 2280 - PCIe 40 x4 NVMe - | 466 zł |
Transcend MTE250H SSD - 1TB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 508 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! TRANSCEND 1TB M.2 2280 PCIe Gen4x4 SSD NVMe 3D TLC wit | 529 zł |
Transcend Ts1tmte250h 1tb Ssd M.2 Przezroczysty | 637 zł |
Transcend SSD 1TB Transcend M.2 MTE250H PCIe Gen4 x4 NVMe | 550 zł |
Transcend 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe 250H - darmowy odbiór w 22 miastach i bez | 569 zł |
Modyfikacje Transcend MTE250H TS1TMTE250H
Ceny na Transcend MTE250H TS1TMTE250H |
---|---|---|---|---|
Transcend MTE250H TS1TMTE250H 1 TB | od 466 zł | 6 oferty | ||
Transcend MTE250H TS2TMTE250H 2 TB | od 784 zł | 8 oferty | ||
Transcend MTE250H TS4TMTE250H 4 TB | od 1 477 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →