Karta pamięci SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 TB (SDSQXCZ-1T00-GN6MA)
Zdjęcia 14 |
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1024Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 TB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandisk - Cards Extreme Pro SDSQXCD-1T00-GN6MA Karta Pamięci Czarny 1TB | 521 zł |
SanDisk Extreme Pro microSD/SD - 200MB/s - 1TB | 573 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO microSDXC 1TB | 637 zł |
SanDisk microSDXC Extreme Pro 1TB 200/140 MB/s A2 V30 UHS-I U3 RF-SDMIC-SN | 648 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO microSDXC 1TB | 648 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3
Ceny na SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 GB | od 49 zł | 26 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 GB | od 78 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 GB | od 138 zł | 28 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 GB | od 279 zł | 18 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 TB | od 521 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →