Smartfon Realme C53 128 GB / 6 GB
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Niedrogi smartfon z chipem i modułem NFC do płatności zbliżeniowych. Ale to nie wszystko – dodatkowo urządzenie może poszczycić się solidną pojemnością akumulatora (5000 mAh) i obsługą przyspieszonego ładowania przewodowego o mocy 33 W. Od zera akumulator jest naładowany do połowy w ciągu około pół godziny, a do pełnego naładowania w ciągu dokładnie jednej godziny. Przedni panel modelu zajmuje duży ekran IPS o przekątnej 6,74 cala.
Rozdzielczość wyświetlacza wynosi 1600 x 720 pikseli, a częstotliwość odświeżania została zwiększona do 90 Hz. Urządzenie działa na chipsecie Unisoc T612 „tiger”, będącym podstawowym procesorem mobilnym. W modyfikacji z pamięcią wewnętrzną 128 GB smartfon otrzymał 6 GB pamięci RAM. Główny aparat Realme C53 128 GB jest stylizowany na potrójny, ale w rzeczywistości zawiera dwa czujniki obrazu w formacie 50 + 2 MP. W wycięciu ekranu smartfona w kształcie kropli widać obiektyw aparatu do selfie o rozdzielczości 8 MP. Właściciela gadżetu rozpoznaje się po odcisku palca, korzystając z bocznego skanera linii papilarnych w przycisku odblokowującym.
Kup Realme C53 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 38 →Realme Rmx3760 631011000474 Telefon Czarny 66" | 676 zł |
REALME Smartfon REALME C53 6/128GB Czarny (Mighty Black) | 549 zł |
Smartfon realme C53 6/128GB złoty GS-T-RLME-0146 | 599 zł |
Smartfon realme C53 6/128GB 6,47" Złoty | 799 zł |
Smartfon REALME C53 6/128GB 6.74" 90Hz Czarny | 549 zł |
Aby korzystać z telefonu, ładuj i rozładowuj do 0% i do 100% Ekran jest bardzo dobry, jest jasny, NFC działa idealnie, jest Wi-Fi 5g i Internet 4g, dostępna jest rozbudowa pamięci RAM do 12 GB, w dalszym ciągu dostępne są najnowsze aktualizacje smartfonów, ładowanie typu C, aparat można używany, gniazdo SD w 2 gniazdach na karty, szybkie ładowanie od 0 do 50% przez ± 35-40 minut i od 0 do 100% przez 75-90 minut. W samym smartfonie jest mało kolorów, prędkość sieci komórkowej często spada do 0,05-0,25 Mb/s i to wszystko Михайло: używam Realme C53 128GB/6GB kilka miesięcy |
Modyfikacje Realme C53
Ceny na Realme C53 |
---|---|---|---|---|
Realme C53 128 GB / 6 GB | od 540 zł | 40 oferty | ||
Realme C53 256 GB / 8 GB | od 585 zł | 4 oferty |