Smartfon Motorola Moto G52 128 GB / 6 GB
Wideo 32Zdjęcia 14 | Wkrótce w sprzedaży 866 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.6; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 87; ОС: Android 12.0; Model procesora: Snapdragon 680 4G; Procesor (GHz): 2.4; GPU: Adreno 610; Pamięć RAM (GB): 6; Pamięć (GB): 128; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
Polecane produktyTelefony komórkowe Motorola →
od 799 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 4 Gen 1, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 589 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 175 g
od 719 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 930, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 638 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 999 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 175 g
Motorola Moto G52 128 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 2400x1080 (20:9), 402 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Snapdragon 680 4G
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:169 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Motorola G (średnie)Porównaj w tabeli →
od 848 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 167 g
od 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 399 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 687 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 629 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 1 006 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 599 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 197 g
od 549 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 719 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 930, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 578 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 899 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 469 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 599 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 589 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 499 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 181 g
Wideo recenzje
moto g53 5G. Lepsza od g52 ?
24 stycznia 202322 907 przegląd
MOTOROLA moto g52 Test Temperatur
31 marca 2023137 przegląd
MOTOROLA moto g52 Geekbench Test
30 marca 2023205 przegląd
MOTOROLA moto g52 Pierwsze Wrażenia
29 marca 20236 589 przegląd
moto g52. Po prostu dobry telefon
24 maja 202245 663 przegląd
Motorola Moto G52 - unboxing, omówienie
4 sierpnia 20224 489 przegląd
Motorola Moto g52 - RECENZJA - Więcej takich nam POTRZEBA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
12 czerwca 202272 086 przegląd
Motorola Moto G52 UNBOXING | RECENZJA
19 czerwca 20229 495 przegląd
Motorola moto g52 wygląda na świetnego średniaka! [Pierwsze Wrażenia]
22 czerwca 20222 966 przegląd
Motorola moto g52 - film z aparatu głównego (1080p)
16 czerwca 2022619 przegląd
Moto G52, Achei ele muito INTERESSANTE UNBOXING E IMPRESSÕES!
3 marca 20231 171 przegląd
Motorola Moto G52 VS Moto G62 5G VS Moto G82 5G
18 sierpnia 2022602 przegląd
MOTO G52 #unboxing #motorola #moto #quality #features #bestcameraphoneunder15000
25 kwietnia 2022610 przegląd
Moto G52 Unboxing
14 lutego 2023257 przegląd
Moto g52 | Unboxing &Feature Discussion | VIEWER'S DEN
27 stycznia 2023224 przegląd
Moto G52 Unboxing & Review - { One best phone under 15000Rs }
25 marca 2023111 przegląd
MOTO g52 Unboxing || ultimate mobile
11 lutego 2023126 przegląd
moto g52 first information and unboxing.|| #smartphone #unboxing #motorola #shorts #viral
6 kwietnia 2023134 przegląd
Motorola Moto G62 vs Motorola Moto G52
3 czerwca 2022122 przegląd
Quick unboxing Motorola moto g52 6/128 #mainhoonajaipurwala
22 października 2022198 przegląd
Motorola Moto G52 - ApeX Legends | Gaming TEST + FPS Graph | AMOLED, 90Hz | $400 Phone vs GAMES
13 sierpnia 20222 029 przegląd
moto g52 | moto G52 5g | motorola G52 full review | #trending #xiaotech #youtubeshorts
29 czerwca 2022538 przegląd
Motorola Moto G52 vs Vivo Y21t
5 kwietnia 2022182 przegląd
Motorola Moto G42 Vs Motorola Moto G52 Vs Motorola Moto G62 || Moto G42 Vs Moto G52 Vs Moto G62
15 czerwca 2022184 przegląd
MOTOROLA MOTO G52 VS SAMSUNG GALAXY A23
24 kwietnia 2022921 przegląd
Motorola Moto G52 Unboxing (Ideal Pricing for 4G Phone?)
2 lipca 20221 370 przegląd
MOTOROLA MOTO G52 VS MOTOROLA MOTO G51 | Full Specification | Review | Unboxing | Price | Antutu
19 kwietnia 2022312 przegląd
Motorola Moto G52 vs Galaxy A53 5G
4 kwietnia 20221 364 przegląd
MOTOROLA MOTO G52 VS XIAOMI REDMI NOTE 11
23 kwietnia 2022613 przegląd
POCO M4 5G vs Moto G52
30 kwietnia 2022945 przegląd
motorola moto G52 vs Samsung galaxy F23 review
10 kwietnia 2022414 przegląd
Moto g52 Specifications in Malayalam | Narzo 50a prime specifications in Malayalam | Motorola g52
25 kwietnia 2022292 przegląd