Smartfon Motorola Moto G52 256 GB / 6 GB
Wideo 32Zdjęcia 14 |
Zamknij
Menu
Motorola Moto G52 256 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 2400x1080 (20:9), 402 ppi, 90 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Snapdragon 680 4G
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:169 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Motorola Moto G52 256 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Moto G52 6/256GB Szary (Charcoal Grey)Wejdź w świat ulubionej rozrywki dzięki nowej moto g52. Poznaj nieskończony kontrast ekranu 6,6" Oled 90 Hz. I zanurz się w t... więcejrójwymiarowym dźwięku dzięki technologii Dolby Atmos. MediaMarkt.plZłóż skargę | 699 zł |
Smartfon Motorola moto g52 6/256GB 6,6" Charcoal GreySmartfon Motorola moto g52 6/256GB 6,6'' Charcoal Grey 5000 mAh Smartfon Motorola moto g52 o pamięci RAM 6GB, pamięci wbudowa... więcejnej 256GB, ekran FHD+ AMOLED 6,6'', Procesor Qualcomm Snapdragon 680, wyposażony w aparat 50 MP i aparat do selfie 16 MP. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Wielkość wyświetlacza: 6,6'' FHD+ AMOED System operacyjny: Android 12 Pamięć wewnętrzna: 256GB Pamięć RAM: 6GB Procesor: Qualcomm Snapdragon 680 Pojemność baterii: 5000 mAh Ładowanie: 30 W Port USB typu C Aparat tył: 50 + 8 + 2MP Aparat przód: 16MP Złącze słuchawkowe: 3,5mm NFC Obudowa: PMMA 6.6'' Full HD+ Ultraszeroki wyświetlacz i wyraźne szczegóły OLED Głębsze czernie, bogatsze cienie i żywsze kolory Praktycznie bezramkowy Wąskie ramki, by widok był realistyczny Częstotliwość odświeżania 90 Hz Płynnie działający wyświetlacz Nowy wymiar dźwięku Dwa głośniki stereo zapewniają głębsze basy, czystszy wokal i większą wyrazistość przy wyższych poziomach głośności. Zanurz się w wielowymiarowym dźwięku Dolby Atmos®. Koniec martwienia się o baterię Potężna bateria o pojemności 5000 mAh zapewni Ci dłuższe działanie telefonu, a dzięki ładowaniu TurboPower™ 30 szybko uzupełnisz energię. Wystarczy kilkanaście minut ładowania, aby bateria działała przez wiele kolejnych godzin1 – a Ty możesz szybciej wrócić do ważnych spraw. Życie to ruch W każdym miejscu możesz cieszyć się płynniejszymi grami i streamowaniem, a także zaawansowanymi funkcjami aparatu fotograficznego Maxelektro.plZłóż skargę | 799 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G52 6/256GB 6.6" 90Hz Szary PAU70031PLWejdź w świat ulubionej rozrywki dzięki nowej moto g52. Nieskończony kontrast ekranu 6,6" OLED 90 Hz zapewnia rewelacyjny wid... więcejok i większą częstotliwość odświeżania. Zanurz się w wielowymiarowym dźwięku przepływającym wokół Ciebie dzięki głośnikom stereo i technologii Dolby Atmos®. Szybko naładuj baterię za pomocą technologii TurboPower™ 30. Korzystaj z telefonu dłużej po jednym naładowaniu dzięki baterii 5000 mAh. Poczuj moc o 25% szybszego procesora Qualcomm® Snapdragon®. Uwieczniaj ważne chwile w każdym świetle i pod dowolnym kątem systemem trzech aparatów 50 Mpx i aparatem do selfie 16 Mpx. Zobacz i poczuj różnicę, jaką zapewnia moto g52. Electro.plZłóż skargę | 599 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G52 6/256GB 6.6" 90Hz Szary PAU70031PLWejdź w świat ulubionej rozrywki dzięki nowej moto g52. Nieskończony kontrast ekranu 6,6" OLED 90 Hz zapewnia rewelacyjny wid... więcejok i większą częstotliwość odświeżania. Zanurz się w wielowymiarowym dźwięku przepływającym wokół Ciebie dzięki głośnikom stereo i technologii Dolby Atmos®. Szybko naładuj baterię za pomocą technologii TurboPower™ 30. Korzystaj z telefonu dłużej po jednym naładowaniu dzięki baterii 5000 mAh. Poczuj moc o 25% szybszego procesora Qualcomm® Snapdragon®. Uwieczniaj ważne chwile w każdym świetle i pod dowolnym kątem systemem trzech aparatów 50 Mpx i aparatem do selfie 16 Mpx. Zobacz i poczuj różnicę, jaką zapewnia moto g52.... Avans.plZłóż skargę | 599 zł |
Smartfon Motorola Moto G52 6/256GB Niebieski (PAU70032PL) | 599 zł |
pokaż 10 ofert
Seria Motorola G (średnie)Porównaj w tabeli →
od 889 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 167 g
od 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 623 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 197 g
od 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 659 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 633 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 507 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 699 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 930, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 899 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 579 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 559 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 517 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 499 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 181 g
Wideo recenzje
moto g53 5G. Lepsza od g52 ?
24 stycznia 202323 353 przegląd
MOTOROLA moto g52 Test Temperatur
31 marca 2023137 przegląd
MOTOROLA moto g52 Geekbench Test
30 marca 2023205 przegląd
MOTOROLA moto g52 Pierwsze Wrażenia
29 marca 20236 589 przegląd
moto g52. Po prostu dobry telefon
24 maja 202245 663 przegląd
Motorola Moto G52 - unboxing, omówienie
4 sierpnia 20224 489 przegląd
Motorola Moto g52 - RECENZJA - Więcej takich nam POTRZEBA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
12 czerwca 202272 086 przegląd
Motorola Moto G52 UNBOXING | RECENZJA
19 czerwca 20229 495 przegląd
Motorola moto g52 wygląda na świetnego średniaka! [Pierwsze Wrażenia]
22 czerwca 20222 966 przegląd
Motorola moto g52 - film z aparatu głównego (1080p)
16 czerwca 2022619 przegląd
Moto G52, Achei ele muito INTERESSANTE UNBOXING E IMPRESSÕES!
3 marca 20231 171 przegląd
Motorola Moto G52 VS Moto G62 5G VS Moto G82 5G
18 sierpnia 2022602 przegląd
MOTO G52 #unboxing #motorola #moto #quality #features #bestcameraphoneunder15000
25 kwietnia 2022611 przegląd
Moto G52 Unboxing
14 lutego 2023257 przegląd
Moto g52 | Unboxing &Feature Discussion | VIEWER'S DEN
27 stycznia 2023224 przegląd
Moto G52 Unboxing & Review - { One best phone under 15000Rs }
25 marca 2023111 przegląd
MOTO g52 Unboxing || ultimate mobile
11 lutego 2023126 przegląd
moto g52 first information and unboxing.|| #smartphone #unboxing #motorola #shorts #viral
6 kwietnia 2023134 przegląd
Motorola Moto G62 vs Motorola Moto G52
3 czerwca 2022122 przegląd
Quick unboxing Motorola moto g52 6/128 #mainhoonajaipurwala
22 października 2022198 przegląd
Motorola Moto G52 - ApeX Legends | Gaming TEST + FPS Graph | AMOLED, 90Hz | $400 Phone vs GAMES
13 sierpnia 20222 029 przegląd
moto g52 | moto G52 5g | motorola G52 full review | #trending #xiaotech #youtubeshorts
29 czerwca 2022538 przegląd
Motorola Moto G52 vs Vivo Y21t
5 kwietnia 2022182 przegląd
Motorola Moto G42 Vs Motorola Moto G52 Vs Motorola Moto G62 || Moto G42 Vs Moto G52 Vs Moto G62
15 czerwca 2022184 przegląd
MOTOROLA MOTO G52 VS SAMSUNG GALAXY A23
24 kwietnia 2022927 przegląd
Motorola Moto G52 Unboxing (Ideal Pricing for 4G Phone?)
2 lipca 20221 373 przegląd
MOTOROLA MOTO G52 VS MOTOROLA MOTO G51 | Full Specification | Review | Unboxing | Price | Antutu
19 kwietnia 2022312 przegląd
Motorola Moto G52 vs Galaxy A53 5G
4 kwietnia 20221 364 przegląd
MOTOROLA MOTO G52 VS XIAOMI REDMI NOTE 11
23 kwietnia 2022617 przegląd
POCO M4 5G vs Moto G52
30 kwietnia 2022946 przegląd
motorola moto G52 vs Samsung galaxy F23 review
10 kwietnia 2022415 przegląd
Moto g52 Specifications in Malayalam | Narzo 50a prime specifications in Malayalam | Motorola g52
25 kwietnia 2022292 przegląd
Modyfikacje Motorola Moto G52
Ceny na Motorola Moto G52 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G52 128 GB / 4 GB | od 550 zł | 10 oferty | ||
Motorola Moto G52 128 GB / 6 GB | od 599 zł | 1 oferta | ||
Motorola Moto G52 256 GB / 6 GB | od 559 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 599 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 175 g
od 636 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 556 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g