Xiaomi Mi Band 8 Pro
Wideo 4Zdjęcia 9 |
Starsza (wersja Pro) bransoletki fitness Xiaomi 8. generacji to funkcjonalny gadżet do noszenia, przypominający smartwatch. Zatem w porównaniu do zwykłej odmiany - Mi Band 8 - model ten wyróżnia się nieco większym wyświetlaczem (przekątna 1,74 cala) o zwiększonej rozdzielczości 480x336 pikseli, zwiększoną pojemnością akumulatora (wykorzystuje akumulator 289 mAh w porównaniu do 190 mAh ), a także obecność modułu GPS.
Ten ostatni zapewnia jeszcze większą niezależność od smartfona, a dodatkowo obsługuje mapy topograficzne, a poprzez autorską aplikację można uzyskać dostęp do interaktywnej trasy wyścigu lub przejażdżki rowerowej. Tracker fitness Xiaomi Mi Band 8 Pro m.in. obsługuje polecenia głosowe (markowy asystent) oraz pozwala kontrolować ekosystem inteligentnego domu. Wyświetlacz wyróżnia się jasnym obrazem (do 600 nitów), obsługą wielu pokręteł, trybem Always On Display i ochroną Gorilla Glass.
Miłośnicy sportu mogą cieszyć się 150 trybami fitness, w tym pływaniem. Ponadto niektóre treningi zawierają nawet animacje 3D i spersonalizowane rekomendacje. Dodatkowymi cechami modelu jest metalowa obudowa oraz różne warianty pasków, w tym skórzane i o splocie mediolańskim. W standardowym trybie użytkowania urządzenie będziemy musieli ładować mniej więcej raz na dwa tygodnie, a przy stale aktywnym ekranie – średnio co 6 dni.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Mi Band 8 Pro
Wszystkie ceny 29 →Xiaomi Smart Band 8 Pro Black 53488 | 286 zł |
Xiaomi Smart Band 8 Pro - Black | 279 zł |
Opaska sportowa Xiaomi Band 8 Pro czarny ZEG-OP-XIA-047 | 286 zł |
Smartband XIAOMI Smart Band 8 Pro Jasnoszary | 299 zł |
Smartband XIAOMI Smart Band 8 Pro Jasnoszary | 299 zł |