SSD Patriot Memory Viper VPN100 VPN100-2TBM28H 2 TB
Wideo 6Zdjęcia 18 |
Patriot Memory VPN100-2TBM28H 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Viper VPN100 VPN100-2TBM28H 2 TB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk PATRIOT Viper VPN100 2TB SSD | 1 130 zł |
Dysk PATRIOT Viper VPN100 2TB SSD VPN100-2TBM28H | 1 130 zł |
Dysk SSD Patriot Viper VPN100 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (VPN100-2TBM | 1 098 zł |
Dysk Ssd Patriot Vpn100 2Tb M.2 2280 Pcie Nvme (3300/3100 Mb/S) | 1 178 zł |
Dysk SSD Patriot VPN100 2TB M.2 2280 PCIe NVMe (3300/3100 MB/s) | 1 176 zł |
Dysk SSD Patriot Viper VPN100 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (VPN100-2TBM | 1 112 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Patriot Memory Viper VPN100 VPN100-2TBM28H
Ceny na Patriot Memory Viper VPN100 VPN100-2TBM28H |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper VPN100 VPN100-1TBM28H 1 TB | od 389 zł | 2 oferty | ||
Patriot Memory Viper VPN100 VPN100-2TBM28H 2 TB | od 1 098 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →