SSD Addlink X70 AD2TBX70M2P 2 TB
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Addlink AD2TBX70M2P |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Addlink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Addlink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Addlink X70 AD2TBX70M2P 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Addlink X70 Dysk 2 TB SSD NVMe RGB z technologią Heatsink PCIe Gen 3x4 M2 | 917 zł |
Dysk ADDLINK X70 2TB SSD | 2 204 zł |
Addlink SSD 2TB M2 2280 PCIe GEN3X4 NVMe Heatsink RGB zapis 3500 MB/s ad2T | 1 722 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →