SSD Patriot Memory Transporter PTP512GPEC 512 GB
Patriot Memory PTP512GPEC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Transporter PTP512GPEC 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Transporter PTP512GPEC zewnętrzny dysk SSD 512 GB typ C przenośny | 423 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Patriot Transporter 512GB Czarny (PTP512GPEC) | 264 zł |
PATRIOT PTP512GPEC | 276 zł |
Modyfikacje Patriot Memory Transporter PTP512GPEC
Ceny na Patriot Memory Transporter PTP512GPEC |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Transporter PTP512GPEC 512 GB | od 264 zł | 3 oferty | ||
Patriot Memory Transporter PTP1TBPEC 1 TB | od 367 zł | 3 oferty | ||
Patriot Memory Transporter PTP2TBPEC 2 TB | od 592 zł | 3 oferty |
Polecamy