SSD Patriot Memory Transporter PTP1TBPEC 1 TB
367 zł Kup! Dysk zewnętrzny SSD Patriot Transporter 1TB Czarny (PTP1TBPEC)Morele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Patriot Memory PTP1TBPEC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Patriot Memory Transporter PTP1TBPEC
Ceny na Patriot Memory Transporter PTP1TBPEC |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Transporter PTP512GPEC 512 GB | od 275 zł | 2 oferty | ||
Patriot Memory Transporter PTP1TBPEC 1 TB | od 367 zł | 1 oferta | ||
Patriot Memory Transporter PTP2TBPEC 2 TB | od 592 zł | 3 oferty |
Polecamy