Monitor MSI G27CQ4P E2 27 " czarny
Zdjęcia 6 |
MSI G27CQ4P E2 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:170 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI G27CQ4P E2 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor MSI G27CQ4P E2 27" 2560x1440px 170Hz 1 ms [MPRT] Curved | Bezpłatn | 1 249 zł |
Monitor MSI G27CQ4P E2 27" 2560x1440px 170Hz 1 ms [MPRT] Curved | Bezpłatn | 1 069 zł |
Monitor MSI G27CQ4P E2 (27" /170Hz /2560 x 1440 /Czarny) | 1 471 zł |
MSI G27CQ4P E2 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomate | 1 069 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →