Monitor LC-Power LC-M27-FHD-240-C 27 " czarny
Zdjęcia 9 |
LC-Power LC-M27-FHD-240-C 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LC-Power LC-M27-FHD-240-C 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LC-POWER LC-M27-FHD-240-C 27-calowy zakrzywiony monitor PC 27"/ 6858 cm 19 | 946 zł |
27" LC Power LC-M27-FHD-240-C 240Hz - 1 ms - Monitor | 958 zł |
Monitor LC-Power LC-M27-FHD-240-C | 926 zł |
LC-Power Zakrzywiony monitor FHD 27 cali 240 Hz płaski 1920 x 1080 VA 1 ms | 822 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →