Opona zimowa Maxxis Premitra Ice Nord NS5 215/70 R16 100T
Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Premitra Ice Nord NS5 215/70 R16 100T 215/70 R16 100 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Premitra Ice Nord NS5 215/70 R16 100T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Premitra Ice Nord NS5 (215/70 R16 100T) ETP0003370D | 1 119 zł |
Maxxis Premitra Ice Nord NS5 ( 215/70 R16 100T, z kolcami ) | 1 144 zł |
Maxxis Premitra Ice Nord NS5 ( 215/70 R16 100T, z kolcami ) ETP0003370D | 1 104 zł |
Modyfikacje Maxxis Premitra Ice Nord NS5 215/70 R16 100T
Ceny na Maxxis Premitra Ice Nord NS5 215/70 R16 100T |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra Ice Nord NS5 215/70 R16 100T | od 1 104 zł | 3 oferty |
Polecamy