Opona całoroczna Maxxis Creepy Crawler M8090 255/85 R16 104K
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Creepy Crawler M8090 255/85 R16 104K |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Creepy Crawler M8090 255/85 R16 104K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis M-8090 255/85 R16 104L 8PR POR 42727890 | 965 zł |
Maxxis M-8090 Creepy Crawler (255/85 R16 104K) 42727890 | 1 034 zł |
Maxxis M-8090 Creepy Crawler ( LT255/85 -16 104K 8PR, POR ) 42727890 | 1 036 zł |
Maxxis M-8090 Creepy Crawler ( LT255/85 -16 104K 8PR, POR ) | 1 047 zł |
Wideo recenzje
Polecamy