Всесезонна шина Maxxis Creepy Crawler M8090 255/85 R16 104K
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Creepy Crawler M8090 255/85 R16 104K |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Creepy Crawler M8090 255/85 R16 104K
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maxxis M-8090 255/85 R16 104L 8PR POR 42727890 | 966 zł |
Maxxis M-8090 Creepy Crawler (255/85 R16 104K) 42727890 | 1 034 zł |
Maxxis M-8090 Creepy Crawler ( LT255/85 -16 104K 8PR, POR ) 42727890 | 1 035 zł |
Maxxis M-8090 Creepy Crawler ( LT255/85 -16 104K 8PR, POR ) | 1 048 zł |
Відеоогляди
Рекомендуємо