Opona zimowa Maxxis VanSmart Snow WL2 205/60 R16C 100T
Wybierz rozmiar opony
Maxxis VanSmart Snow WL2 205/60 R16C 100T 205/60 R16 100 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis VanSmart Snow WL2 205/60 R16C 100T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Vansmart Snow WL2 (205/60 R16 100/98T) 42551110 | 499 zł |
Maxxis Vansmart Snow WL2 ( 205/60 R16C 100/98T ) | 511 zł |
Maxxis Vansmart Snow WL2 ( 205/60 R16C 100/98T ) 42551110 | 506 zł |
Modyfikacje Maxxis VanSmart Snow WL2 205/60 R16C 100T
Ceny na Maxxis VanSmart Snow WL2 205/60 R16C 100T |
---|---|---|---|---|
Maxxis VanSmart Snow WL2 205/60 R16C 100T | od 499 zł | 3 oferty |
Polecamy