Opona całoroczna Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q 320/80 R15 113 Q 320/80 R15 121 K |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis M8060 Trepador (35x12.50/ R15 113Q) 427261200 | 1 484 zł |
Maxxis M8060 Trepador ( LT35x12.50 R15 113Q 6PR, POR ) | 1 547 zł |
Maxxis M8060 Trepador ( LT35x12.50 R15 113Q 6PR, POR ) 427261200 | 1 501 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q
Ceny na Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q |
---|---|---|---|---|
Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 113Q | od 1 484 zł | 3 oferty | ||
Maxxis Trepador M8060 35/12,5 R15 121K | od 1 828 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →