Opona letnia Maxxis Victra i-Max M36 Plus 205/55 R16 91W Run Flat
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Victra i-Max M36 Plus 205/55 R16 91W Run Flat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Victra i-Max M36 Plus 205/55 R16 91W Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Victra M-36+ RFT ( 205/55 ZR16 91W runflat ) | 506 zł |
Maxxis Victra M-36+ RFT ( 205/55 ZR16 91W runflat ) 42304242 | 491 zł |
Maxxis Victra M-36+ RFT (205/55 R16 91W) 42304242 | 1 061 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →