Opona całoroczna Maxxis Razr MT-772 245/75 R16 120Q
Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Razr MT-772 245/75 R16 120Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Razr MT-772 245/75 R16 120Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis MT-772 Razr M/T (245/75 R16 120/116Q) ETL00015200 | 1 094 zł |
Maxxis MT-772 Razr M/T ( LT245/75 R16 120/116Q 10PR, POR ) | 1 107 zł |
Maxxis MT-772 Razr M/T ( LT245/75 R16 120/116Q 10PR, POR ) ETL00015200 | 1 085 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →