Opona całoroczna Maxxis BigHorn MT-764 225/75 R16 115Q
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis BigHorn MT-764 225/75 R16 115Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis BigHorn MT-764 225/75 R16 115Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis MT-764 Bighorn (225/75 R16 115/112Q) ETL30177100 | 922 zł |
Maxxis MT-764 Bighorn ( 225/75 R16 115/112Q 10PR POR WLT ) | 831 zł |
Maxxis MT-764 Bighorn ( 225/75 R16 115/112Q 10PR POR WLT ) ETL30177100 | 822 zł |
Wideo recenzje
Polecamy