Opona letnia Maxxis Premitra HP5 205/55 R16 94W
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Premitra HP5 205/55 R16 94W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Premitra HP5 205/55 R16 94W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Premitra 5 (205/55 R16 94W) 42304245 | 317 zł |
Maxxis Premitra 5 ( 205/55 ZR16 94W XL ) | 309 zł |
Maxxis Premitra 5 ( 205/55 ZR16 94W XL ) 42304245 | 305 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Maxxis Premitra HP5 205/55 R16 94W
Ceny na Maxxis Premitra HP5 205/55 R16 94W |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra HP5 205/55 R16 91V | od 293 zł | 3 oferty | ||
Maxxis Premitra HP5 205/55 R16 91W | od 367 zł | 2 oferty | ||
Maxxis Premitra HP5 205/55 R16 94W | od 305 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →