Opona letnia Maxxis MA-P1 195/70 R14 95V
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis MA-P1 195/70 R14 95V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis MA-P1 195/70 R14 95V
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis MA-P1 ( 195/70 R14 95V WW 20mm ) | 1 383 zł |
Maxxis MA-P1 ( 195/70 R14 95V XL ) | 751 zł |
Maxxis MA-P1 (195/70 R14 95V) | 864 zł |
Maxxis MA-P1 ( 195/70 R14 95V WW 40mm ) | 1 545 zł |
Maxxis MA-P1 ( 195/70 R14 95V WW 20mm ) | 1 425 zł |
pokaż 4 oferty
Polecamy