Opona zimowa Maxxis Premitra Snow WP6 235/65 R18 110H
Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Premitra Snow WP6 235/65 R18 110H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Premitra Snow WP6 235/65 R18 110H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
235/65Hr18 Maxxis Tl Wp6 Suv Xl Neu110He 4717784358321 | 671 zł |
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 235/65 R18 110H XL ) 42237020 | 673 zł |
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV (235/65 R18 110H) 42237020 | 635 zł |
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 235/65 R18 110H XL ) | 749 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →